آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Take It Easy v2.0.0

Take It Easy یک بازی پازل چالش‌برانگیز است که در آن باید قطعات را به نوبت بر روی صفحه قرار دهید. برای کسب امتیاز سعی کنید ردیف‌های به هم پیوسته با رنگ یکسان را شکل دهید، اما یک قطعه اشتباهی می‌تواند همه ردیف را خراب کند.

ویژگی‌ها:

دارای سه حالت بازی کلاسیک، پازل و پیشروی با بیش از 30 مرحله

قابلیت بازی چند نفره بر روی یک دستگاه و یا به صورت آنلاین

بیش از 40 دستاورد مختلف، امتیاز بگیرید و نفر اول شوید!

 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود