آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Documents 1.5.0-Beta

Documents  بهترین مدیر پرونده ساخت گوگل برای دستگاه های اندرویدی به شمار می رود . با نصب این برنامه می توانید به راحتی فایل ها را برش دهید و نام آن ها را تغییر دهید و یا در واقع آن ها را رینیم نمایید . این برنامه بهترین محصول گوگل می باشد. فراموش نکنید که شما هم اکنون از نسخه بتا این نرم افزار استفاده می کنید. به زودی نسخه اصلی این برنامه منتشر می گردد. از این پس اسناد خود را با این نرم افزار مرور کرده و آن ها را با این نرم افزار باز کنید. فایل های خود را سازماندهی نموده و مدیریت کامل آنها را در اختیار خود بگیرید .

ویژگی های اصلی:

بهترین فایل منیجر گوگل

رابط کاربری زیبا و شیک

انتقال راحت فایل ها 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود