آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019
احتمالا می‌پسندید بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019

The Love Island v1.35.0

در بازی The Love Island شما باید یک تفریگاه و یک تفرجگاه برای خود بسازید و شهر را به یک بهشت تبدیل نمایید. در شهر جزیره عشق خود کاوش کنید و پرسه بزنید. آیا دوست دارید توریست های متعددی را جذب کنید ؟ همین حالا این بازی را بر روی گوشی اندرویدی خود نصب نموده و با ساخت جزیره بهشتی خود توریست ها را به سمت این جزیره بهشتی جذب نمایید. گردشگران از کاوش و پرسه زدن در جزیره شما نهایت لذت را خواهند برد. اما دقت داشته باشید که در این جزیره اشیای پنهان وجود داشته که باید در اسرع وقت آن را پیدا کنید. 

ویژگی های اصلی:

پیدا کردن اشیای پنهان در جزیره

گیم پلی فانتزی و منحصر به فرد

ساخت جزیره بهشتی در بازی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود