آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019
احتمالا می‌پسندید بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019

Army Man – Toy Wars 1.5.2

در بازی دفاعی Army Man – Toy Wars که سبک‌های اکشن استراتژیک، فرماندهی ارتش و جنگ اسباب‌بازی‌ها را با یکدیگر ترکیب می‌کند، از پایگاه خود در برابر حملات دشمن دفاع کنید. این بازی شما را در برابر دوستانتان و دشمنانی از سراسر دنیا قرار می‌دهد. اردوگاه خود را برپا کنید، ارتش و قهرمانان خود را به همراه تجهیزات آنها ارتقاء دهید و سنگری غیر قابل نفوذ ایجاد کنید.

ویژگی‌ها:

ساختمان‌های مختلف ساخته و آنها را ارتقاء دهید، پایگاه خود را توسعه دهید

سرباز استخدام کنید، حملات هوایی ترتیب دهید و وسایل نقلیه بسازید

از میان 3 نوع قهرمان مختلف با قدرت‌ها و قابلیت‌های منحصربه‎فرد انتخاب کنید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود