آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

GFXBench GL Benchmark 3 3.0.32

GFXBench GL Benchmark 3 یک برنامه بنچمارک گرافیک سه‌بعدی مجانی، چند پلتفرمه، با قابلیت استفاده در APIهای مختلف برای اندروید است که عملکرد گرافیکی، پایداری عملکرد در مدت طولانی، کیفیت رندر و مصرف باتری را در یک برنامه کاربرپسند در اختیار شما قرار می‌دهد. در نسخه 3 این برنامه ویژگی‌های پیشرفته OpenGL ES 3 و تست‌های ویژه‌ای به بنچمارک اضافه شده است.

ویژگی‌ها:

تست باتری و پایداری با استفاده از گزارش‌گیری FPS

تست کیفیت رندر با استفاده از صحنه‌های باکیفیت

رابط کاربری کاملاً بازطراحی شده با استفاده آسان

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود