آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Launcher Planet v2.91

Launcher Planet سریع ترین و مسطح ترین لانچر تولید شده برای گوشی های اندروید می باشد. این برنامه با طراحی مسطح  همراه با گزینه های سفارشی سازی به یکی از بهترین لانچرهای ارائه شده برای اندروید تبدیل گشته است.  شما می توانید این لانچر را انتخاب کنید و سپس عملیات شخصی سازی را آغاز نمایید. تم ها ، تصویر زمینه ها و ویدجت ها را در صفحه گوشی خود تزیین نمایید. اپلیکیشن های خود را سازمان بخشیده و به راحتی با آن ها کار کنید. این لانچر بدون هیچ گونه آگهی ای ارائه شده است.

ویژگی های اصلی:

وجود ویدجت اختصاصی 

مسطح ترین لانچر اندروید

وجود گزینه های سفارشی در لانچر

در دسترس بودن تصویر زمینه های فانتزی 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود