آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Hyper Maze Arcade 1.1

Hyper Maze Arcade انقلابی در بازی‌های مارپیچی که از بازی‌های ساده آرکید نیز تأثیر گرفته را به شما ارائه می‌کند. گیم‌پلی بازی ساده است: شما مکعبی را درون یک مارپیچ متحرک کنترل می‌کنید. وقتی که مکعب در یک تقاطع توقف می‌کند، شما باید مسیر بعدی آن را تعیین کنید. اگر درست انتخاب کنید، مکعب به مسیرش ادامه می‌دهد و اگر انتخابتان نادرست باشد باعث می‌شود که مکعب کم کم از صفحه خارج شده و بازی به پایان برسد. همچنان که در مارپیچ پیشروی می‌کنید، بازی پیچیده‌تر و چالش‌برانگیزتر می‌شود.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود