آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

The Sleeping Prince Royal Ed. v2.06 + data

او یک شاهزاده قدرتمند و قهرمان است که برای نجات مردم سرزمینش از دست یک طلسم شیطانی عازم شده است. تنها مشکل این است که او در خواب عمیق می‌باشد! در بازی The Sleeping Prince Royal Ed. جادوی انگشتان خود را رها کرده و او را در مجموعه‌ای از مراحل چالش‌برانگیز و سرگرم کننده پازل، به جلو حرکت دهید.

ویژگی‌ها:

در 40 مرحله شاهزاده را بکشید و پرتاب کنید

به دشمنان خطرناک حمله کرده و از موانع مرگبار دوری کنید

به جمع‌آوری جواهرات، ستاره‌ها و سکه‌های Z بپردازید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود