آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Caller Notes v1.3

با داشتن تعداد زیادی مخاطب در دفترچه تلفن خود، ممکن است به یاد نیاورید چرا یک شماره تلفن را ذخیره کرده‌اید. همچنین ممکن است در حین تماس به یادآوری چیزی نیاز داشته باشید. برنامه Caller Notes به شما امکان می‌دهد تا هنگام تماس، یک یادداشت و نام شرکت را برای یک شماره ذخیره شده، به نمایش درآورید. همچنین می‌توانید با استفاده از جی‌میل و یا دفترچه تلفن خود، این اطلاعات را سازماندهی کنید. می‌توانید پنجره اعلان به نمایش در آمده را سفارش کرده و مکان و اندازه آن را تعیین کنید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود