آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

gps4cam v7.8.3

با استفاده از برنامه gps4cam می‌توانید بر روی تصاویری که با استفاده از دوربین دیجیتال مورد علاقه خود می‌گیرید، برچسب مکانی (Geotag) قرار دهید. با استفاده از این برنامه دیگر هیچ‌گاه وقت خود را برای یافتن مکانی که عکس را در آنجا گرفته‌اید، تلف نخواهید کرد.

ویژگی‌ها:

عدم نیاز به همگام‌سازی دستی زمان و موقعیت مکانی، میان گوشی و دوربین دیجیتال

می‌توانید یک بارکد را با چند دوربین دیجیتال به اشتراک بگذارید

به اشتراک گذاری تصاویر بر روی سایت‌هایی مانند Flickr، Picasa و یا Panoramio

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود