آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019
احتمالا می‌پسندید بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019

Office Story v1.5

در بازی Office Story سعی کنید یک شرکت نوپا در پارکینگ را به شرکتی بزرگ تبدیل کنید. تصمیمات استراتژیک بگیرید، میزهای جدید بخرید، افراد مختلف را استخدام کنید، به آنها آموزش دهید و خواسته‌های آنها را برآورده کنید! برنامه‌های موبایل نوآورانه بسازید!

ویژگی‌ها:

در 13 شهر از سراسر دنیا بازی کنید

بازار بین‌المللی کار را تجربه کنید

دارای مجموعه غنی از اهداف و مقاصد

سیستم عامل‌های MyOS، Roboid، eyeOS و …

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • یه بازی عالی!! ????????????

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود