آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Zombie Puzzle Panic v1.0.8

در بازی Zombie Puzzle Panic  بایستی پازل های زامبی ها را حل کنید و مراحل را به اتمام برسانید . شما بایستی گروهی از زامبی های وحشتناک را انتخاب کنید و سپس آن ها را به صورت دسته جعمی از بین ببرید. مواظب باشید ، زیرا این بازی فوق العاده اعتیاد آور و منحصر به فرد نیز می باشد. در جهان به کاوش بپردازید و زامبی های وحشتناک را پیدا نمایید. این بازی فوق العاده سرگرم کننده بوده و شما را به چالش می کشاند. پیشرفت های خود را در شبکه های اجتماعی با دیگران به اشتراک بگذارید و لحظات خوب و خوشی را داشته باشید.

ویژگی های اصلی:

اشتراک گذاری پیشرفت ها در شبکه اجتماعی

مبارزه و ضرب و شتم با انواع زامبی ها

نابود کردن زامبی های یک شکل

گرافیک شگفت انگیز جذاب

 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود