آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Pin Circle 1.3

Pin Circle یک بازی ساده و در عین حال چالش‌برانگیز برای اندروید است که بازیکنانی از تمامی سنین می‌توانند آن را بازی کنند. نحوه بازی به این صورت است که شما با لمس صفحه یک نقطه سیاه را به سمت داره شلیک می‌کنید. در هر مرحله باید تعدادی نقطه را به دایره متصل کنید، و هنگامی که تمامی نقطه‌های مورد نظر را توانستید لا موفقیت شلیک کنید، از مرحله عبور خواهید کرد.  چه تعداد نقطه را خواهید توانست به دایره متصل کنید؟ مراقب باشید زیرا سرعت بازی می‌تواند تغییر کند.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود