آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

The Lake House Free v1.6 + data

در بازی The Lake House Free خانه‌ای وجود دارد که برای مدت بیش از 15 سال خالی از سکنه بوده است. وسایل باقی‌مانده از خانواده‌ای که زمانی در آنجا زندگی می‌کرده‌اند رازی وحشتناک را برملا می‌کند. زنی که در کودکی در آنجا زندگی می‌کرده به همراه نامزدش به خانه بازگشته تا اسرار یک عکس قدیمی را فاش کند. در این بازی باید نامزد او هدایت کنید تا همسر آینده‌اش را از چنگال یک غریبه نقاب‌دار نجات دهد.

ویژگی‌ها:

دارای بیش از 32 بازی کوچک سرگرم کننده

شامل 18 صحنه اشیاء پنهان در 50 مکان دارای جو تأثیرگذار

دارای راهنمای استراتژی برای کمک گرفتن در بازی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود