آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Battery Mix v5.5

Battery Mix یکی از بهترین نرم افزارهای بهینه ساز باطری برای گوشی های اندرویدی می باشد. با نصب و استفاده از این نرم افزار می توانید از وضعیت باطری گوشی خود مطلع شده و سپس بر روی آن نظارت داشته باشید. این برنامه قادر است میزان سلامت ، دما ، ولتاژ و وضعیت کارکرد آن را به شما نمایش دهد. برنامه با استفاده از یک نمودار فانتزی و بسیار شیک میزان سلامت باطری را برای شما تضمین می نماید. ویدجت مخصوص برنامه را بر روی صفحه قرار دهید و به صورت مستقیم با نرم افزار کار کنید. رابط کاربری این ابزار بسیار زیبا و شیک ارائه شده است.

ویژگی های اصلیک

جلوگیری از تخلیه کامل باطری

نظارت بر مصرف باطری

نمایش دما و سلامت باطری

رابط کاربری فانتزی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود