آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Battleship with Pirates v1.1.1

در بازی Battleship with Pirates  بایستی به سمت دریا و کشتی خود حرکت نمایید. خودتان را برای یک نبرد هیجان انگیز و کلاسیک دریایی آماده نمایید. می توانید این بازی را با دوستان خود انجام دهید و سپس با هم دزدان دریایی را نابود کنید. از کاوش در سواحل دریایی کارائیب نهایت لذت را نیز ببرید. این بازی بدون تبلیغات اضافه ارائه شده است. کاپیتان مورد نظر خود را انتخاب نموده و سپس مراحل را آغاز کنید. به صورت آنلاین رکورد زنی کرده و امتیازات خود را به ثبت برسانید .

ویژگی های اصلی:

لذت بردن از سواحل آفتابی کارائیب

به ثبت رساندن امتیازات

ارائه بدون تبلیغات

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود