آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Hidden Object – Egg Hunt! 1.0.5

آیا می‌توانید در بازی اشیاء پنهان Hidden Object – Egg Hunt! همه تخم مرغ‌ها را پیدا کنید؟ هر صحنه موجود در این بازی شامل یک تخم مرغ با دقت پنهان شده می‌باشد که باید همراه تعدادی آیتم دیگر آنها را پیدا کنید. در 20 مرحله سرگرم کننده شامل خرگوش، شکلات و آیتم‌های بهاری به بازی بپردازید.

ویژگی‌ها:

4 حالت مختلف برای پیدا کردن آیتم‌ها: از روی تصویر، سایه، کلمه و تصادفی

4  حالت مختلف برای بازی: عادی، غیر جدی، چالش‌برانگیز و تمرینی

بازی‌های کوچک را بازی کرده و شانس خود را برای جایزه روزانه امتحان کنید!

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود