آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Four Letters 1.0.2

Four Letters یک بازی پازل بی‌پایان برای گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی است که در آن باید به حدس کلمات بپردازید. در این بازی چهار جای خالی به شما داده می‌شود و شما باید در کمترین زمان یک کلمه بسازید، به ساحت کلمات ادامه داده و امتیاز خود را افزایش دهید، هرچه بیشتر دوام بیاورید، چالش بازی نیز بیشتر می‌شود.

ویژگی‌ها:

شامل چندین سؤال برای پاسخ دادن

هزاران احتمال برای ترکیب حروف

جدول امتیازات برای رقابت و مقایسه

دارای یک دیکشنری از کلماتی که ساخته‌اید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود