آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Off the Record: Linden Shades v1.0 + data

در بازی Off the Record: Linden Shades  شما در نقش یک خبرنگار تحقیقاتی هستید که بایستی پرونده مربوط به یک جنایت را بررسی نمایید. تمام تلاش و کوشش خود را به کار گرفته و مجرمین این پرونده را پیدا نمایید.  این جنایت در یک شهر بسیار کوچیک رخ داده است . معماها ، پازل ها و ماجراهای مربوط به این پرونده را حل و فصل نموده و مراحل را به اتمام برسانید. اگر طرفدار بازی های ماجراجویی هستید حتما این بازی را امتحان کنید . این بازی شامل هزاران اشیا بوده که شما بایستی آن ها را پیدا کنید. زودتر از همه به حقیقت برسید و این معما را حل کنید .

ویژگی های اصلی:

حل کردن معماهای داخل بازی

پیدا کردن سرنخ های معتبر

ماجراجویی در مکان های مختلف

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود