آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Chronology v1.7 + data

Chronology – Time changes… یک بازی پازل سرگرم کننده به سبک پلتفرمر برای اندروید است که در آن گذشته و آینده را دستکاری می‌کنید تا زمان حال را درست کنید. در این بازی شما در نقش یک مخترع پیر و دستیارش حلزون بازی می‌کنید و با استفاده از قابلیت‌های ویژه هریک، به حل پازل‌ها می‌پردازید.

ویژگی‌ها:

زمان همه‌چیز را تغییر می‌دهد، با سفر در زمان پازل‌ها را حل کنید

دارای خط داستان شگفت‌انگیز که در آن متوجه می‌شوید شخصیت داستان، نقشی اساسی در شکل دادن به آینده دنیای خودش بازی کرده است

دنیایی جادویی، رنگارنگ، زنده و پرنشاط که عناصری از زمان‌ها و فرهنگ‌های مختلف را با هم ترکیب کرده است

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود