آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Skitch – Snap. Mark up. Send. v2.8.4

چیزی را دیده‌اید و ایده‌ای در ذهنتان جرقه زده است؟ از برنامه Skitch – Snap. Mark up. Send. برای ثبت آن استفاده کنید، سپس با استفاده از ابزارهای ساده‌ای که در اختیارتان قرار می‌گیرد آن را علامت‌گذاری کرده و در یک چشم به هم زدن آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. ایده‌های جسورانه شما با این برنامه حتی برجسته‌تر نیز می‌شوند. کاربران از این برنامه برای به اشتراک‌گذاری افکارشان از طریق تصویر استفاده می‌کنند. می‌توانید برای سرگرمی و دستکاری عکس، طراحی نقشه باغچه خانه، برچسب‌گذاری عکسی از لایه‌های مختلف زمین و یا علامت‌‌گذاری مسیر در نقشه استفاده کنید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود