آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Hyper Square v2.1.6

Hyper Square یک بازی سرگرم کننده می‌باشد که تجربه‌ای صوتی و بصری غوطه‌ور کننده‌ای را در 8 دنیا با طراحی منحصربه‌فرد و گیم‌پلی بسیار ساده ارائه می‌کند که توسط هرکسی قابل بازی است. در این بازی پازل باید با کشیدن، پرتاب، تغییر اندازه و چرخاندن مربع‌ها مراحل را انجام دهید.

ویژگی‌ها:

تجربه‌ای شگفت‌انگیز که با پیشرفت شما تکامل می‌یابد

قفل 8 مرحله با بیش از 100 پازل چالش‌برانگیز را باز کنید

گیم‌پلی ساده و هیجان‌انگیز با استفاده از ژست‌های لمسی متداول

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود