آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

European SUV v1.2 + data

European SUV بازی سرگرم کننده مسابقات اتومبیل‌رانی با گرافیک سه‌بعدی برای گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی است که به شما امکان می‌دهد با استفاده از تعداد زیادی اتومبیل‌های مختلف به رانندگی بپردازید.

ویژگی‌ها:

سه حالت مختلف برای کنترل اتومبیل (دکمه‌های لمسی و شتاب‌سنج)

دارای 5 نوع اتومبیل مختلف که می‌توانید آن‌ها را ارتقاء دهید

نمایش واقع‌گرایانه زمان با استفاده از افکت‌های نوری

دارای فیزیک واقع‌گرایانه برای اتومبیل‌ها

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود