آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Merendam horror adventure room v2.6

در یکی از روستاهای متروکه در یکی از شهرها یک دختر به نام لرز  به صورت آشکارا ترور می شود. اما اکنون سوال اینجاست که چه اتفاقی افتاد و  یا دلیل ترور این دخترک چه بود ؟ توضیحات فوق مربوط به بازی  Merendam-‘horror adventure می باشند. گزینه های سفارشی متعددی در بازی وجود داشته که به کمک آن ها می توانید دلیل ترور دخترک را بفهمید . داستان این بازی فوق العاده جذاب و منحصر به فرد نیز می باشد که توصیه می کنیم حتما آن را امتحان نمایید.  با ارواح شیاطین مقابله کرده و در فضای بسیار تاریک کاوش نمایید.

ویژگی های اصلی :

ترور دخترک جوان به نام لرز

کاوش در مناطق وحشتناک

مقابله با ارواح و شیاطین

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • ای کاش عکسی بیشتری از بازی میزاشتین

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود