آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
6 برنامه گرفتن سلفی های جذاب
احتمالا می‌پسندید 6 برنامه گرفتن سلفی های جذاب

High-Speed Camera – Burst Mode v1.2.3

High-Speed Camera – Burst Mode نام یک دوربین حرفه ای برای گوشی های اندرویدی بوده که به شما اجازه می دهد به صورت پشت سر هم و به صورت متوالی از محیط عکس برداری نمایید. از این پس با سرعت بسیار بالا عکس بگیرید و این عکس ها را برای دوستان ارسال نمایید. برنامه از دوربین جلو و پشت نیز به صورت کامل پشتیبانی می نماید.  این برنامه از دوربین های دیگر نیز فوق العاده سریع تر عمل می نماید . این دوربین قادر است در ثانیه حدود 30 عکس برایتان به ثبت برساند. شایان توجه بوده که سرعت این دوربین فوق العاده بالا می باشد .

ویژگی های اصلی:

سرعت بسیار بالای دوربین

ثبت 30 عکس در یک ثانیه

رابط کاربری خوب و فانتزی

پشتیبانی از دوربین جلو

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود