آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Coolify Flat v1.7.3

با استفاده از برنامه Coolify Flat دیگر هیچ‌گاه به آیفون دوستتان حسودی نخواهید کرد! این برنامه دستگاه اندرویدی روت شده شما را از آیفون خنک‌تر کرده و کاری می‌کند تا باتری آن به اندازه روز اول دوام بیاورد! این برنامه به شما کمک می‌کند تا در مواقعی که از دستگاهتان استفاده نمی‌کنید و یا زمانی که در حال شارژ است دستگاه خود را به روشی منحصربه‌فرد خنک کنید!

ویژگی‌ها :

نگهداری دستگاه اندرویدی شما در دمای نرمال

دارای قابلیت بهینه‌سازی تنها با استفاده از یک کلیک

رابط کاربری ساده و بدون عوامل پیچیده

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود