آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

antiPattern v1.05.01

الگوهایی عجیب و غریب در دنیا ظاهر شده‌اند. آن‌ها همه چیز را در سر راهشان مصرف می‌کنند! در بازی سرگرم کننده antiPattern شما باید از اسلحه‌ای به نام ضد الگو استفاده کرده و همه آن‌ها را از بین ببرید… و یا حداقل تا جایی که می‌توانید دوام بیاورید. الگوها به صورت گروهی حمله می‌کنند، گروه‌هایی که به وسیله رنگ به هم پیوسته‌اند. این بازی دارای سه حالت بازی است: حالت دو رنگ، سه رنگ و چهار رنگ که درجه سختی آن‌ها به ترتیب افزایش پیدا می‌کند.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود