آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

TWIST3D v1.2.2

با TWIST3D  تجربه بسیار خوب و عالی ای از انجام دادن بازی های پازلی بر روی گوشی هوشمند خود را داشته باشید. معکب موجود را بچرخانید و جواهرات جادویی را پیدا نموده و مراحل این بازی را به انجام برسانید. در طول راه با چالش های گوناگونی نیز رو به رو خواهید شد که توصیه می کنیم حتما آن را امتحان نمایید. یک ردیف خاص از مکعب را از بین ببرید و سپس با چالش های جدیدتر و متنوع تری رو به رو شوید. گیم پلی این بازی به صورت کاملا اعتیاد آورانه ارائه شده است. دوستان خود را به چالش کشانده و مراحل ار نیز به انجام برسانید. در نهایت می توانید نمرات کسب شده را در شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید .

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود