آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
6 برنامه گرفتن سلفی های جذاب
احتمالا می‌پسندید 6 برنامه گرفتن سلفی های جذاب

FLIR FX v4744

در هر زمان و هر مکانی که باشید می توانید از دوربین اچ دی FLIR FX استفاده نمایید. این برنامه یک دوربین بی سیم چند منظوره بوده که به شما اجازه می دهد تا بر روی کودک خود نظارت نمایید. کودک خود را در خانه چک کرده و بر روی کار او نظارت کنید. این برنامه به شما کمک می کند تا به صورت تصویری بر روی کودک خود نظارت نمایید. رابط کاربری این برنامه فوق العاده ساده ارائه شده است. برنامه فایل ها را یا فیلم ها را در داخل مموری کارت ذخیره می نماید و به شما اجازه می دهد تا بر روی حرکات کودک کنترل داشته باشید.

ویژگی های اصلی:

ذخیره فیلم ها در مموری کارت

رابط کاربری زیبا و شیک

ضبط ویدیو با کیفیت خوب

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود