آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Gemistry v1.0.0

در بازی Gemistry  شما باید با چالش های گوناگونی رو به رو شوید. بازیکنان را به صورت کامل حذف کرده و یک مکعب از مستطیل های کوچک برای خودتان تشکیل دهید. در حال حاضر این بازی با شیش حالت مختلف ارائه شده که مطمئنا از آن خوشتان خواهد آمد. این بازی یک پازل سرگرم کننده برای سیستم عامل اندروید نیز به شمار می رود. لطفا توجه داشته باشید که این بازی بدون هیچ گونه تبلیغاتی ارائه شده است. مکعب های کوچیک تر را پیدا کرده و سپس آن را با مکعب های بزرگ تر تطبیق دهید.

ویژگی های اصلی:

تطبیق معکب های کوچک با بزرگ

گرافیک شگفت انگیز و حذاب

ارائه بدون تبلیغات

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود