آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Devil Siege v1.2

در بازی Devil Siege وظیفه شما این است که شیطان را به صورت کلی تسخیر نمایید و او را برای همیشه نابود کنید. در طول راه مراقب دشمنان خودتان باشید. با موانع متعددی برخورد نموده و از پس دشمنان برآیید. قهرمانان خودتان را انتخاب نموده و از سلاح های هوشمند برای نابود کردن دشمنان کلی استفاده کرده و آن ها را به کام مرگ بفرستید . این بازی یک بازی اکشن و تیراندازی برای دستگاه های اندرویدی بوده که وظیفه اصلی بازیکنان نابود کردن تمام زامبی های موجود در سطح شهری می باشد.

ویژگی های اصلی:

نابود کردن زامبی ها در سطح شهر

گرافیک شگفت انگیز سه بعدی

برخورد با موانع متعدد

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود