آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

HanDBase Database Manager v4.6.04

با نصب نرم افزار HanDBase Database Manager بر روی گوشی اندرویدی خود می توانید به راحتی داده های خود را جمع آوری ، لیست و سازماندهی نموده و به راحتی به اطلاعات خودتان دسترسی داشته باشید. این ابزار در واقع بهترین برنامه و بهترین ابزار برای مدیریت داده ها و پایگاه داده ها می باشد. رابط کاربری این برنامه بسیار زیبا و جذاب عرضه شده است . در هر زمان و هر کجا که هستید و حضور دارید می توانید از این نرم افزار کاربردی استفاده نمایید. مدیریت پروژه ها را بر عهده گرفته  وبه راحتی با برنامه کار کنید.

 

ویژگی های اصلی :

بهترین برنامه مدیریت پایگاه داده

جمع آوری اطلاعات مورد نیاز

رابط کاربری زیبا و شیک

لیست بندی موارد

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود