آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Easy Touch 4.1.0

Easy Touch(Pink style) یک ابزار قدرتمند برای اندروید است که مانند پشتیبان لمسی آیفون عمل می‌کند، اما از آن قدرتمندتر می‌باشد. این برنامه یک ابزار کمک کننده برای دستکاری است که بر روی صفحه نمایش شما شناور می‌ماند تا بتوانید تنها با یک لمس به همه تنظیمات خود به راحتی دسترسی پیدا کنید. این برنامه به شما کمک می‌کند تا قابلیت‌های چند وظیفه‌ای خود را در اندروید به بیشترین میزان برسانید.

ویژگی‌ها:

فعال و غیر فعال کردن تنظیمات

باز کردن سریع برنامه‌های مورد علاقه

پاکسازی حافظه و بهینه‌سازی دستگاه

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود