آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Ricky Carmichael’s Motocross v1.1.6

Ricky Carmichael’s Motocross یک بازی موتور سواری به سبک موتوکراس است که در آن با دوستان خود و بازیکنان دیگری از سراسر دنیا به رقابت می‌پردازید. در مسیرهای داخل سالن و فضای باز مسابقه بدهید و جایزه‌ها را جمع‌آوری کنید.

ویژگی‌ها:

اجرای حرکات نمایشی با استفاده از ژست‌های لمسی

5 مسیر داخل سالن و 5 مسیر فضای باز

دارای دو حالت بازی تمرینی و مسابقه چند نفره آنلاین

از میان تعداد زیادی موتور و موتورسوار انتخاب کنید

سطح خود را افزایش داده و موتور و موتورسوار را ارتقاء دهید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • دارم دانلود میکنم باهاله اگه بازی ترسناک بلدید بگید اسم بازی بگید ولی این هم دارم نصب میکنم مرسی

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود