آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Fair Food Maker 2 v1.0

نظر شما درباره سفر به سمت یک پارک تفریحی چیست ؟ در بازی Fair Food Maker 2 شما دسرهای خوشمزه و ساندویچ های براق را مشاهده خواهید کرد. دسرهای خود را به راحتی تزیین نموده و ساندویچ ها را به صورت کامل آماده نمایید. اگر شما عاشق مواد غذایی هستید به هیچ عنوان این بازی جذاب و فانتزی را از دست ندهید. بیش از شیش بازی غذا ساز در این بازی گنجانده شده که می توانید به راحتی آن را انتخاب نمایید. به راحتی برای دیرگان غذاهای خوشمزه و فانتزی درست کنید و مراحل را به انجام برسانید. پیتزاهای خوشمزه را به هیچ عنوان فراموش نکنید.

ویژگی های اصلی:

درست کردن پیتزاهای خوشمزه و فانتزی

رابط کاربری زیبا و رنگارنگ بازی

ایجاد دسرهای فانتزی و جذاب

 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود