آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Glim – Icon Pack v2.1.1

Glim – Icon Pack یک مجموعه آیکان زیبا است که دارای سایه‌های بلند، رنگ‌های پرنشاط، اشکال آزاد و دقت فراوان به جزئیات می‌باشد. محبوب‌ترین برنامه‌ها دارای آیکان‌هایی با 15 رنگ متفاوت می‌باشند.

ویژگی‌ها:

بیش از 3700 آیکان باشکوه!

تعداد زیادی آیکان جایگزین

بیش از 150 والپیپر اچ‌دی در فضای ابری

ابزار درخواست آیکان با به‌روز رسانی مرتب

پشتیبانی از تقویم پویا

پشتیبانی از اکثر لانچرهای معروف

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود