آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Leagues Icon Pack v1.24

از کار کردن با پس زمینه های بسیار زیبا و پر زرق و برق موجود در Leagues Icon Pack نهایت لذت را ببرید. این مجموعه شامل آیکان های جادویی و سحر آمیز بوده که پیشنهاد می کنیم به هیچ عنوان آن را از دست ندهید. به طور منظم مجموعه را به روز رسانی نموده و در نهایت مجموعه را مرتب سازی نمایید.

پشتیبانی از لانچرهای :

 Apex
Nova
Holo
ADW
Action
Next
Smart
Aton

ویژگی های اصلی:

پشتیبانی از آیکان های بسیار زیبا و جذاب

پشتیبانی از بیشتر لانچرهای اندروید

وجود تصویر زمینه های بی نظیر

در دسترس بودن آیکان های بی نظیر

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود