آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

V8 Racing Game v1.0 + data

V8 Racing Game یک بازی مسابقه اتومبیل‌رانی کلاسیک با دید از بالا به پایین است که سبک رانندگی ساده بازی‌های کلاسیک را همراه با تجربه‌ای منحصربه‌فرد و درگیرکننده به شما ارائه می‌کند. در حالت بازی چند نفره با دیگر بازیکنان و دوستان خود برای رسیدن به بالای جدول امتیازات رقابت کنید.

ویژگی‌ها:

13 اتومبیل و تیم برای انتخاب، که هریک دارای سرعت و هندلینگ مخصوص به خود می‌باشند

شامل بیش از 10 مسیر مسابقه‌ای برای رقابت

آب و هوای پویا، ایستگاه سرویس و سوخت‌رسانی پویا

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود