آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Agent – Icon Pack v1.0.1

با استفاده از مجموعه آیکان Agent – Icon Pack صفحه خانگی دستگاه اندرویدی خود را به وسیله یک رابط کاربری تیره پر از جزئیات، شکیل و مدرن نوسازی کنید. با استفاده از این مجموعه بلافاصله متوجه طراحی آشنای آیکان‌ها خواهید شد و در عین حال از طراحی تیره‌تر و ساده‌تر آن‌ها لذت خواهید برد.

ویژگی‌ها:

شامل بیش از 1900 آیکان اچ‌دی به همراه 9 والپیپر اچ‌دی

به‌روز رسانی مرتب به صورت دوهفته یک بار

پشتیبانی از تقویم پویا و والپیپر Muzei

پشتیبانی از اکثر لانچرها به همراه XGELS, Unicon, CM11 & CM12

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود