آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

the SilverBullet v1.0.04 + data

the SilverBullet نمایشگر وقایع در آزمایشگاه تحقیقات نظامی برای شکار کردن و از بین بردن شیطان می باشد. این بازی جزو یکی از بهترین بازی های اکشن و آرکید مفخی برای سیستم عامل اندروید می باشد. Kali در Neverlight پس از یک حادقه ای به این سازمان پیوست. او دو اسلحه را با هم به گونه ای ترکیب کرد که با استفاده از آن می توانید به راحتی شیاطین را شکار کرد. اما این پروژه مدتی به تعویق افتاد. اکنون زمان آن فرا رسیده است تا شما این پروژه را ادامه داده و سپس شیاطین را به صورت کامل و برای همیشه از بین ببرید.

 

ویژگی های اصلی:

نابود کردن شیاطین به صورت کلی

گرافیک شگفت انگیز سه بعدی

کاوش در آزمایشگاه تحقیقات

 

تغییرات نسخه 1.0.04 :

رفع مشکل کرش در برخی از دستگاه ها

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود