آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019
احتمالا می‌پسندید بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019

Tobacco Inc. v1.1.1

در بازی Tobacco Inc شما به عنوان رئیس جمهور دخانیات انتخاب شده بودید ! همراه با پیشرفت ها و توسعه هایی که این شرکت پیدا کرده و با افزایش روز افزون مصرف سیگار این شرکت به عنوان یکی از بهترین شرکت ها در جهان انتخاب شده بود. نرخ مصرف سیگار در جهان به 99.9% رسیده و 99.9% سهم بازار است . این بازی بهترین شبیه ساز نمایش آمار کشیدن سیگار توسط مردمان در جامه جهانی می باشد. مصرف توتون و تنباکو کشورهای جهان را مشاهده کرده و سپس آن ها را با هم مقایسه نمایید و با گرفتن تصمیم های درست و البته استراتژی های کلیدی جهان را در اعتیاد به سیگار فرو ببرید . این بازی یک بازی منحصر به فرد و جذاب برای گوشی های اندرویدی بوده که پیشنهاد می کنیم به دلیل متفاوت بودن سبک آن حتما آن را امتحان نمایید.

ویژگی های اصلی:

نمایش تعداد کشورهای اعتیاد به سیگار

گرافیک فانتزی و جذاب بازی

نمایش سهم سیگار در بازار

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود