آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Pulse – Icon Pack v3.4.0

Pulse – Icon Pack یک مجموعه آیکان سه‌بعدی تیره با افکت نور نئون را به دستگاه اندرویدی شما می‌آورد که همراه والپیپرهای تیره‌ای که دارد به صفحه خانگی شما جان می‌بخشند. می‌توانید این مجموعه را بر روی اکثر لانچرها شامل Nova, Apex, Action, Smart, Aviate, Next, Atom, KK, Solo, Lucid, Inspire, Nine, ADW, Holo, GO, TSF و غیره استفاده کنید.

ویژگی‌ها:

شامل بیش از 2000 آیکان اچ‌دی

دارای بیش از 10 والپیپر اچ‌دی

پشتیبانی از تقویم پویا

به‌روز رسانی هفتگی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود