آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Slugterra: Dark Waters v1.0.5 + data

بازی Slugterra: Dark Waters بر اساس انیمیشنی با همین نام ساخته شده است که در آن شما در نقش Eli Shane بازی کرده و تیم خود را می‌سازید تا بتوانید از شهروندان Slugterra دفاع کنید. زرادخانه‌ای از موجودات کوچک به نام Slug جمع‌آوری کنید و به کمک آن‌ها از شهر در برابر دکتر Blakk دفاع کنید.

ویژگی‌ها :

13 مرحله و سه نوع گیم‌پلی مختلف

دارای رابط شهودی و کاربرپسند

گرافیک و گیم‌پلی منحصربه‌فرد

به‌روز رسانی مکرر و محتوای جدید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود