آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

7null icon pack – Nova Apex v2.5

7null icon pack – Nova Apex مجموعه‌ای از آیکان‌های شفاف و زیبا را به شما ارائه می‌کند که از آن‌ها می‌توانید بر روی اکثر لانچرها از جمله Nova، Apex، ADW، Holo و بسیاری دیگر استفاده کنید.

ویژگی‌ها:

شامل بیش از 2250 آیکان اچ‌دی نیمه شفاف

به وسیله ویژگی ماسک‌گذاری، همه آیکان‌ها با تم هماهنگ خواهد شد

آیکان‌های تقویم پویا (نمایش تاریخ روز)

از میان 7 والپیپر با قابلیت دانلود انتخاب کنید

قابلیت دانلود ویجت ساعت

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود