آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Bulbman 2: Crossy Pipe v1.0.2

Bulbman 2: Crossy Pipe یک بازی بسیار ساده و اعتیادآور است که دارای یک گیم‌پلی نوآورانه و متمایز از سایر بازی‌های سبک دویدن بی‌پایان می‌باشد. این بازی بسیار اعتیادآور بوده و برای عبور از مرحله 40 باید IQ بیش از 140 داشته باشید! انگشت خود را بر روی صفحه نمایش نگاه دارید تا لوله بلند شود، انگشت خود را رها کنید تا لوله بر روی سقف دیگر افتاده و آنها را متصل کند.

ویژگی‌ها:

خود را به چالش بکشید و نتایج را با استفاده از توییتر با دنبال کنندگان خود به اشتراک بگذارید

دارای طراحی شخصیت عجیب و غریب و گرافیک اچ‌دی فوق‌العاده

پشتیبانی از جدول امتیازات در سرویس بازی گوگل

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود