آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Mik’s Saga v1.00

در بازی سرگرم کننده Mik’s Saga باید سعی کنید تنها در عرض مدت 30 ثانیه از سیاه‌چال فرار کنید! در حالی که به دنبال راه خروج می‌گردید، لطفاً سعی کنید بک بچه گربه در حال گریه را نیز نجات دهید. بلوک‌ها را به جلو هل بدهید، بمب‌ها را منفجر کنید و از پیکان‌ها و سنگ‌های غلتان فرار کنید.

ویژگی‌ها:

این بازی به نوعی نسخه‌ای جدید از بازی sokoban محسوب می‌شود

سیاه‌چال‌های بازی با بیش از 100 طبقه انتظار شما را می‌کشند!

نسخه Paid بازی فاقد هرگونه تبلیغات می‌باشد

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود