آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Dots and Boxes 1.5

نقطه و خط یکی از بازی‌های خاطره‌انگیز است که خیلی از ماها شاید در ساعات کلاس درس آن را با دوستان خود بازی کرده‌ایم. حالا که درس و مدرسه تمام شده شما می‌توانید با استفاده از بازی Dots and Boxes Multiplayer خاطرات آن را زنده کرده و با هرکسی در دنیا که دارای یک گوشی اندرویدی و یا iOS می‌باشد از طریق اینترنت بازی کنید. قوانین بازی ساده هستند، باید مربع‌ها را تسخیر کنید و کسی که چهارمین لبه مربع را بکشد، آن را مال خود کرده است. این بازی قابلیت توقف و ادامه در زمان دیگر را دارد و می‌توانید در حالت تک نفره نیز با کامپیوتر بازی کنید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود