آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Set Set! Set!! PRO v1.0.0

Set Set! Set!! PRO یک بازی پازل سرگرم کننده است که در آن باید مجموعه‌هایی از سه نماد مختلف که در شکل، رنگ و سایه یکسان و یا متفاوت هستند را پیدا کنید. این بازی ذهن شما را برای رقابت با زمان به چالش می‌کشد. چه تعداد مجموعه را می‌توانید در مدت دو دقیقه پیدا کنید؟

ویژگی‌ها:

بازی ساده که تسلط بر آن چالش‌برانگیز می‌باشد

دارای گیم‌پلی روان و سریع

رکوردهای خود و بازیکنان سراسر دنیا را پیگیری کنید

رکوردهای خود را از طریق توییتر به اشتراک بگذارید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود