آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019
احتمالا می‌پسندید بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019

Tok Dalang: Shadow Legend v1.1

در بازی Tok Dalang: Shadow Legend شما به عنوان یک بازیکن وظیفه دارید تا در برابر شیاطین و افراد بدکار از خودتان دفاع نمایید و دشمنان را در سریع ترین زمان ممکن و برای همیشه از بین ببرید. سربازان خودتان را کم کم آماده حمله کنید و به آن ها آموزش دهید. گرافیک این بازی به صورت کاملا سه بعدی طراحی شده است. شخصیت های بازی را انتخاب کرده و به سمت جلو حرکت نمایید. داستان بازی به این صورت است که روزی روزگاری مردم به راحتی و خوشی زندگی می کردند اما ناگهان شیطان به این روستا نفوذ کرد و همه چیز را از بین برد و مردم را کشت. اکنون می خواهد دوباره به روستا بازگردد و همه را به صورت یک جا نابود نماید. این بازی شامل هشتاد و سه بخش مختلف می باشد که می توانید خودتان آن ها را انتخاب نمایید. تیتان ها ، رمزندگان ، تک تیرانداز ها و سربازهای کوچک را برای مبارزه با نیروی بدی و شیاطین آماده کنید و خودتان را برای پیش روی به سمت جلو آماده نمایید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود