آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Rivet Revolution v1.0

Rivet Revolution سبکی مدرن از بازی‌های کلاسیک پازل گذشته است. با گرافیک زیبا و ساده‌گرایانه و مکانیک جالب، این بازی ساده برای ساعت‌ها شما را سرگرم خواهد کرد. این بازی برای مواقع کوتاهی که در صف منتظر هستید و یا حتی بازی یک ساعته در رختخواب عالی است و هم بازیکنان آماتور و هم بازیکنان باتجربه پازل را به طور یکسان سرگرم خواهد کرد.

علاوه بر بیش از 40 پازل دست‌ساز که می‌توانید با یادگیری اصول بازی در آن‌ها پیشرفت کنید، این بازی همراه با یک ابزار ساخت نقشه داخلی و دسترسی به نقشه‌های ساخت جامعه اختصاصی آن ارائه می‌شود تا بازی بی‌پایان را در اختیار شما قرار دهد.

ویژگی‌ها:

گرافیک  ساده‌گرایانه فوق‌العاده

بیش از 40 مرحله مقدماتی دست ساز

ابزار ساخت نقشه داخلی شهودی

دسترسی به نقشه‌های ساخته شده توسط بازیکنان دیگر

موسیقی شگفت‌انگیز از Waterflame با استعداد

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود